Publisert: 06.10.25

Nick Cave & The Bad Seeds til Øya torsdag 13. august

  • Artistslipp
Nick Cave og publikum
foto Megan Cullen

For noen dager siden slapp vi The Cure og Amyl and the Sniffers til neste års Øya-onsdag, og nå er det klart at Nick Cave & The Bad Seeds avslutter torsdagskvelden.

Deres forrige besøk i Tøyenparken i 2022 er av mange beskrevet som tidenes Øya-konsert. Da bidro de til å selge ut sin dag mange måneder før festivalen, så nå gjelder det å bestemme seg raskt.

Samme dag spiller også den fantastiske Brighton-duoen Lambrini Girls.

Billetter er allerede i salg. Festivalpasset, med tilgang alle fire dager, gir deg aller mest for pengene, men for de som vil gå to dager og er store fans av både The Cure og Nick Cave & The Bad Seeds, er hverdagspasset en utrolig god deal. Du kan også legge til torsdagsbillett på din eksisterende bestilling.

Neste års Øya-program vil være like innholdsrikt og variert som vi veit at publikum vil ha det. Se opp for nytt artistslipp om ikke lenge.